FAALİYET ALANLARI

Sowi Mühendislik, faaliyet alanlarını nihai tüketicilerin ihtiyaçlarına odaklı stratejiler oluşturmuştur. Kullanıcıların beklenti ve ihtiyaçları ışığında Ev, İşyeri, Fabrika ve Ticari yapıların hareketli açılır ve kapanır sistemleri ihtiyaçlarına çözüm üretmektedir. Firmanın temel ilkesi; nihai kullanıcıların isteklerini karşılayarak onlara en yüksek katma değeri sağlamaktır.

Sowi Mühendislik bilgiye olan yatırımı, üstün kalite anlayışına uygun üretim ve hizmet anlayışı, teknolojik yatırımları, modern ve dinamik yapısı ile sektörde kısa sürede saygın bir yer edinmiştir. Firmanın deneyimli kadrosu tüketicinin ihtiyaçlarını memnun müşteri prensibine bağlı kalarak karşılamaya yönelik ilkesi ile sektörün ve Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yer alma yolundaki serüvenine ışık tutmaktadır. Bu amaç ve hedeflerle Sowi Mühendislik tüm Marmara bölgesinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Tüketicilere, ülke kalkınmasına ekonomik ve fiziki katma değerler sağlayan Sowi Mühendislik aşağıdaki faaliyetleri yürütmektedir.

– Galvaniz çelik kepenk ürünlerine yönelik imalat, montaj ve satış faaliyetleri,
– Alüminyum kepenk ürünlerine yönelik imalat, montaj ve satış faaliyetleri,
– Otomatik Panjur ürünlerine yönelik imalat, montaj ve satış faaliyetleri,
– Otomatik kapı ürünlerine (fotoselli kapı, seksiyonel kapı, hızlı PVC kapı) yönelik ürünlerin imalat, montaj faaliyetleri,
– Motorlu Pergola ve Tente ürünlerine yönelik imalat, montaj ve satış faaliyetleri,
– Motorlu Giyotin cam sistemleri ve Zip perde ürünlerine yönelik imalat ve satış faaliyetleri
– Bariyer sitemleri ve Bahçe kapısı otomasyon sistemlerine yönelik imalat, montaj ve satış faaliyetleri,
– Motorlu perde ürünlerine ait (stor perde, ahşap jaluzi perde, tirajlı perde, plise perde) imalat ve montaj hizmetleri.