HAKKIMIZDA


Sowidoor, 10 yıllık sektör deneyimi ile Ev, İşyeri ve Endüstriyel yapılar gibi bütün İş ve Yaşam alanlarına yönelik açılır – kapanır hareketli sistemlerin üretim ve uygulamaları konusunda sektörde faaliyet göstermektedir.

Firma; Otomatik Kapı, Kepenk, Panjur, Garaj Kapıları, Endüstriyel Kapılara yönelik üretim ve montaj aşamalarında önemli teknik alt yapısıyla tüketicilere artan düzeyde katma değer sağlayan çözümler sunmaktadır.

Sowi Mühendislik bünyesinde üretilen ürünler, başta Türkiye olmak üzere yurtdışında bulunan birçok ülkeye gönderilmekte, Türk sanayisinin endüstri kültürünü ve üstünlüklerini en iyi şekilde dünyaya aktarmaya çalışmaktadır. Çalışanlarımız tarafından temsil edilen yenilikçi ve çağdaş kurum kültürü ile Sowi Mühendislik daha güvenli, verimli yaşam ve çalışma alanları oluşturulmasına katkı sağlayarak ülke ekonomisine ve tüketicilere doğrudan ve dolaylı birçok konuda katma değer sağlamaya devam etmektedir.

Firma temel stratejisini; Kalite, Çeşitlilik, Yenilik ve Teknolojiyle Özdeş ürün ve hizmet sağlama odaklı olarak oluşturmuş, bu strateji ve hedeflerle Sowidoor, 10 yıldır müşterilerine Güvenlik, Verimlilik, Enerji Tasarrufu, Mahremiyet ve Konfor sağlamaya bağlı olarak çalışmalarına kararlılıkla devam etmektedir.