FAALİYET ALANLARI

Sowi Mühendislik, faaliyet alanlarını nihai tüketicilerin ihtiyaçlarına odaklı stratejilerle oluşturmakta, kullanıcıların beklenti ve ihtiyaçlarına uygun olarak Ev, İşyeri, Fabrika ve Ticari yapıların hareketli açılır ve kapanır ihtiyaçlarına çözüm üretmektedir. Sowi markasının temel ilkesi; nihai kullanıcıların isteklerini karşılayarak onlara en yüksek katma değeri sağlamaktır.

Sowi Mühendislik bilgiye olan yatırımı, üstün kalite anlayışına uygun üretim ve hizmet anlayışı, müşteri memnuniyeti puanlama politikası, teknolojik yatırımları, modern ve dinamik yapısı ile sektörde kısa sürede saygın bir yer edinmiştir. Firmanın deneyimli kadrosu  tüketicinin ihtiyaçlarını memnun müşteri prensibine bağlı kalarak karşılamaya yönelik ilkesi sektörün ve Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yer alma yolundaki serüvenine ışık tutmaktadır. Bu amaçla Sowi Mühendislik Marmara bölgesinde 6 bölge müdürlüğü ile İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası, Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Trakya bölgelerinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Tüketicilere ve ülke kalkınmasına ekonomik ve fiziki katma değerler sağlamak adına Sowi Mühendislik aşağıdaki faaliyetleri büyük bir özgüven ve kararlılıkla yürütmektedir;

   • Galvaniz çelik kepenk ürünlerine yönelik imalat, montaj ve satış faaliyetleri,
   • Alüminyum kepenk ürünlerine yönelik imalat, montaj ve satış faaliyetleri,
   • Otomatik Panjur ürünlerine yönelik imalat, montaj ve satış faaliyetleri,
   • Otomatik kapı ürünlerine yönelik; (fotoselli kapı, senksiyonel kapı, hızlı PVC kapı, yangın kapısı gibi) ürünlerin imalat, montaj ve satış faaliyetleri,
   • Motorlu Pergola ve Tente ürünlerine yönelik imalat, montaj ve satış faaliyetleri,
   • Motorlu Giyotin cam sistemleri ve Zip perde ürünlerine yönelik imalat ve satış faaliyetleri
   • Bariyer sitemleri ve Bahçe kapısı otomasyon sistemlerine yönelik imalat, montaj ve satış faaliyetleri,
   • Akıllı ev sistemlerine yönelik fiziki ve otomasyon gurubu ürünlerin satış ve uygulama faaliyetleri

 

Yukarıda bahsi geçen tüm sistemlere yönelik tüm marka motor ve otomasyon sistemlerinin satış ve uygulama faaliyetlerini  yürütmektedir.