Flip book element

Alüminyum Kutulu Monoblok Panjur

 9.238,32

Alüminyum kutulu monoblok panjur, bir yapıda hem panjurun hem de kutunun birleştirildiği ve tek bir parça olarak üretildiği bir panjur çeşididir. Alüminyum malzemeden yapıldığı için dayanıklı, hafif ve uzun ömürlüdür. Hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda kullanılabilir.

Devamını oku

Villa Panjur Sistemleri

 9.623,25

Villa panjuru, genellikle lüks evlerde kullanılan bir panjur türüdür. Evlerin dış cephesine estetik bir görünüm katmak ve aynı zamanda işlevsel bir amaçla kullanılır. Villa panjurları, çeşitli malzemelerden üretilebilir, ancak ahşap ve alüminyum en yaygın kullanılan malzemelerdir.

Villa panjurları, pencerelerin dışına veya içine monte edilen hareketli kaplama sistemleridir. Panjurlar, genellikle yatay veya dikey olarak düzenlenmiş lamellerden oluşur. Bu lameller, güneş ışığını kontrol etmek, sıcaklık düzenlemek ve mahremiyeti sağlamak için açılıp kapatılabilir. Villa panjurlarında genellikle gizli kutulu detay panjur sistemleri tercih edilmektedir.

Devamını oku

Elektrikli Panjur

 8.373,30

Elektrikli Otomatik panjurlar; ev ve iş yerlerimizde yalıtım, güvenlik, dekorasyon amaçlı kullandığımız panjur sistemlerinin, çağa ayak uydurmuş, konfor da sunan halidir. Bir buton veya uzaktan kumanda yardımıyla bir tuşa basarak açıp kapatabileceğiniz motorlu elektrikli panjurlar gündelik hayatta size kolaylık sağlamak için tasarlandı.

Artık birçok evde kullanılan Akıllı Ev Sistemlerine de kolayca dahil edilebilen elektrikli panjurları siz evde değilken bile cep telefonunuzla dışarıdan kolaylıkla açıp kapatabilirsiniz.

Devamını oku

Pencere Panjur Sistemleri

 8.340,15

Pencere panjurları, pencerelerin dışarıdan gelen ışığı, sıcaklığı ve hava akımını kontrol etmek amacıyla kullanılan kaplama sistemleridir. Genellikle ahşap, alüminyum veya PVC malzemeden üretilirler ve pencerelerin dışına monte edilirler. Pencere panjurları, yatay veya dikey şekilde düzenlenen lamel yapısı sayesinde istenilen miktarda ışık ve hava geçişine izin verir. Ayrıca, panjurların açılıp kapatılabilmesi ve çeşitli açılarla ayarlanabilmesi sayesinde iç mekanın mahremiyeti de kontrol edilebilir. Pencere panjurları aynı zamanda dekoratif bir öğe olarak da kullanılabilir, mekanlara estetik bir görünüm kazandırabilir.

Devamını oku

Motorlu Cam Küpeşte Sistemleri

 8.340,15

Proje bazlı özel fiyat verilmektedir

Motorlu cam küpeşte sistemleri, cam panellerin düz veya eğimli bir yüzeye monte edildiği ve elektrik motorları ile kontrol edilebilen bir sistemdir. Bu sistemler, iç ve dış mekanlar arasında bir bariyer oluşturmak, rüzgar, yağmur ve diğer hava koşullarından korunmak, gürültüyü azaltmak veya özel bir alan oluşturmak amacıyla kullanılır.

Giyotin Cam Sistemleri

Giyotin cam sistemi veya hareketli küpeşte sistemi olarak bilinen bu sistemler son zamanlarda motorlu cam balkon sistemi olarak da ifade edilmektedir. Ancak sistem camları, cam balkonlardaki gibi yana kayarak hareket etmemektedir. Camların dikey çalışma hareketi bulunmaktadır. Bu nedenle klasik duvarlı balkonlara uygulanmamaktadır.

Motorlu giyotin cam çalışma prensibi; güçlendirilmiş alüminyum çerçeveler ile camların birleştirilmesiyle oluşan motorlu cam paneller sayesinde yukarı aşağı hareket ederek açılıp kapanan sistemlerdir. Giyotin cam sisteminde genellikle 3 adet cam panel kullanılır, bu paneller yukarı ve aşağı hareketi nedeniyle 1 panel aşağıda sabit kalır. Bu sayede alt panel sabit küpeşte görevi görür.

Devamını oku

Giyotin Cam Sistemleri

 9.623,25

Proje bazlı özel fiyat verilmektedir

Firmamız tarafından en kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen Giyotin Cam ürünlerimiz için ürün açıklamamıza bakabilirsiniz. Firmamız, uzun yıllardır bu sektörün içerisinde en iyi usta ve en kaliteli malzemelerle, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve zevklerine göre hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Motorlu Giyotin Cam sistemlerinin kullanım amacı, ortak yaşam alanlarının pencere bölümlerinin modern, şık ve kaliteli bir şekilde açılıp kapatılmasıdır. Normal pencere sistemlerine göre modern, şık ve kullanımı kolay hareketli sistemlerdir. Giyotin Cam kullanım alanları : Restoran, kafe, teras, balkon gibi alanlarda güvenle kullanılabilir.

Devamını oku

Otomatik Pergola Sistemleri

 11.547,90

Otomatik Pergola sistemlerinin kullanım amacı, ortak yaşam alanlarının açık olan bölümlerinin modern, şık ve kaliteli bir şekilde kapatılmasıdır.

Pergola, Teras, Kış Bahçesi, Veranda, Balkon, Çatı Teras Balkon, Dublex teras ve  Restoran kafe gibi yerlerin açık bölümlerinin kapatılmasında sıklıkla kullanılan konforlu hareketli sistemlerdir. Hareketli Pergola estetik ve şık tasarımı sayesinde alanların soğuk, sıcak, yağmur, kar, rüzgar gibi etkisinden korumaktadır.

Devamını oku

Zip Stor Perde

 11.547,90

Zip perde, fermuarlı perde olarak da bilinen, şık bir gölgelendirme sistemidir ve çeşitli avantajları vardır. Ortamın gizliliğini en üst düzeyde tutarken, yumuşak bir ışık ortamı sağlar. Mekanik parçaları diğer sistemlerden farklıdır ve kurulumu çok kolaydır. Zip perdelerin tercih edilmesinde ki en büyük etken, ortama estetik görünüm kazandırmasıdır.

Zip perde sistemlerinin kumaşları son teknoloji özel üretim kumaşlardan oluşmaktadır ayrıca kurulumu çok basittir ve renk çeşitliliği çok fazladır.

Zip perde kullanım alanları : Ev, kafe gibi iç mekan; restoran ve bahçeler gibi dış mekanlar dâhil tüm alanlarda güvenle kullanılabilir.

Devamını oku

Create a Flip Book for any product category. You can also select custom posts.